Питання про обязаностях жеку.

Питання

Якщо протікає каналізація в квартирі і працівники жеку хочуть розбивати стіну, підлогу для пошуку аварійного місця, вони повинні по закінченню робіт з трубами відновити стіни і підлогу?

Відповіді

Збирати гроші і ні хере нічого не робити

Ні, не повинні. Їх господарство – система подачі і відведення води.
Все інше, відновлення тільки за рахунок власників квартири.

Якщо витік з вини Жеку (що складно довести) , вартість ремонту раскидают вам в рахунок квартплати.

Повинні звичайно.. ви ж комуналку платите.. але зазвичай вони ведуть себе нахабно і доводиться доплачувати.. я б змусила скотів

Нехай розбивають зовні.

Ніхто вам нічого не стане відновлювати.. . я все розумію. ви закрили коробами труби щоб їх не було видно. поклали плитку на підлогу. а вони на роботі. їм потрібно усунути текти. вони її усунуть. у кращому випадку домовтеся з ними щоб вони зняли все це якомога акуратніше. ремонтувати вони вам після усунення проблеми не будуть

Все дуже просто: відповідно до закону, труби (стояки) є спільною сотвенностью багатоквартирного будинку. А стіни та підлога в квартирі — це ВАША сссобственность — для приватизованої квартири. Тому ЖКС не повинна відновлювати їх після ліквідації аварії. Інша справа для муніципального житла: наймач не має оплачувати ці відновлювальні роботи, так як аварія сталася не з його вини.

Джерело: правління ТСЖКакие у нас діловиті представники правління тсж і кк інших….

ГК РФ ст. 1064. Загальні підстави відповідальності за заподіяння шкоди :

1. Шкода, заподіяна особистості або майну громадянина, а також шкода, заподіяна майну юридичної особи, підлягає відшкодуванню в повному обсязі особою, яка заподіяла шкоду.
Законом обов’язок відшкодування шкоди може бути покладена на особу, яка не є заподіювачем шкоди.
Законом або договором може бути встановлений обов’язок заподіювача шкоди виплатити потерпілим компенсацію понад відшкодування шкоди. Законом може бути встановлено обов’язок особи, яка не є заподіювачем шкоди виплатити потерпілим компенсацію понад відшкодування шкоди.
(в ред. Федерального закону від 28.11.2011 N 337-ФЗ)
(див. текст в попередній редакції)
2. Особа, що заподіяла шкоду, звільняється від відшкодування шкоди, якщо доведе, що шкоду заподіяно не з його вини. Законом може бути передбачено відшкодування шкоди за відсутності вини заподіювача шкоди.
3. Шкода, заподіяна правомірними діями, підлягає відшкодуванню у випадках, передбачених законом.
У відшкодуванні шкоди може бути відмовлено, якщо шкода заподіяна на прохання або за згодою потерпілого, а дії заподіювача шкоди не порушують моральні принципи суспільства.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Залишити відповідь