Таблиця переходів КХЛ 2017/2018 | трансфери на сьогодні

Новий сезон регулярного чемпіонату КХЛ 2017/2018 розпочнеться 21 серпня 2017 року, і це буде вже 10-й розіграш Континентальної хокейної ліги. Перед початком сезону клуби активно формують свої склади. Як виглядає таблиця трансферів на сьогоднішній день (підтверджених і можливих)?

Останнє оновлення від 23.08.2017 08:07:16

Авангард (Омська область)

Головний тренер: Андрій Скабелка Володимирович

Прийшли
Пішли

з. Максим Березін
Нафтохімік (Росія)з. Михайло Григор’єв
Торпедо (Росія)н. Андре Петерссон
ХК Сочі (Росія)з. Микита Нікітін
 н. Андрій Стась
Динамо Мн (Білорусь)н. Олександр Кучерявенко
Автомобіліст (Росія)н. Ансель Галімов
Динамо М (Росія)н. Антон Бурдасов
ЦСКА (Росія)н. Денніс Эверберг
Векше Лейкерс (Швеція)н. Володимир Соботка
Сент-Луїс Блюз (США)н. Дмитро Жукенов
Шикутими Сагенинс (Канада)н. Девід Бут
 н. Дмитро Кугрышев
ЦСКА (Росія)н. Ілля Зубів
Салават Юлаєв ” (Росія)н. Кирило Семенов
Металург Нк (Росія)н. Максим Пестушко
 н. Михайло Фісенко
Адмірал (Росія)н. Михайло Юньков
 н. Семен Кошелєв
ЦСКА (Росія)н. Павло Махановский
Адмірал (Росія)н. Юхан Сундстрем
Фрелунда (Швеція)н. Тигран Манукян
Адмірал (Росія)

Автомобіліст (Єкатеринбург)

Головний тренер: Володимир Васильович Крикунов

Прийшли
Пішли

ст. Максим Кукурудза
ХК Чебоксари (Росія)ст. Іван Лисутин
Торпедо (Росія)ст. Якуб Kovář
Северсталь (Росія)з. Олексій Власкин
ЦСКА (Росія)з. Олександр Севостьянов
Динамо Бш (Росія)з. Валерій Васильєв
Северсталь (Росія)з. Георгій Мішарін
Сибір (Росія)з. Микита Щитів
ХК Сочі (Росія)з. Денис Бодров
Салават Юлаєв ” (Росія)з. Ніклас Андерсен
Клотен (Швейцарія)з. Дмитро Корчемкін
Аріада-НХ (Росія)з. Павло Турбін
Амур (Росія)з. Кирило Лямін
Нафтохімік (Росія)з. Томмі Кивисте
Йокерит (Фінляндія)з. Микита Трямкин
Ванкувер Кенакс (Канада)н. Олександр Романов
 з. Роман Кобелєв
Динамо Бш (Росія)н. Дмитро Моня
 з. Станіслав Егоршев
Торпедо (Росія)н. Костянтин Волков
 н. Олександр Кучерявенко
Авангард (Росія)н. Олег Губин
Амур (Росія)н. Андрій Чванчиков
ХК Рязань (Росія)н. Петро Коукал
Маунтфілд (Чехія)н. Віталій Попов
Амур (Росія)н. Станіслав Чистов
Спартак (Росія)н. Володимир Іонін
Металург Нк (Росія)н. Володимир Кузнєцов
Акаді-Батерст Титан (Канада)н. Дмитро Пестунов
Трактор (Росія)н. Дуайт Кінг
Монреаль Канадієнс (Канада)н. Єгор Міловзоров
Сибір (Росія)н. Іван Каштанів
ЦСКА (Росія)н. Ілля Крикунов
ХК Сочі (Росія)н. Кирило Пилипенко
Динамо М (Росія)н. Костянтин Пархоменко
Металург Нк (Росія)н. Тейлор Бек
Нью-Йорк Рейнджерс ” (США)н. Франсіс Парі
Женева-Серветт (Швейцарія)

Адмірал (Владивосток)

Головний тренер: Олександр Леонідович Андрієвський

Прийшли
Пішли

ст. Іван Минів
Сибір (Росія)з. Андрій Конєв
 н. Володимир Бутузов
Сибір (Росія)н. Андрій Сігарєв
Сибір (Росія)н. Георгій Сергієнко
Зірка (Росія)н. Денис Алексєєв
Локомотив (Росія)н. Євген Григоренко
Ак Барс (Росія)н. Михайло Плотніков
 н. Іван Міщенко
Сариарка (Казахстан)н. Михайло Фісенко
Авангард (Росія)н. Кирило Воронін
Медвешчак (Хорватія)н. Сергій Барбашов
Сибір (Росія)н. Максим Кицын
Торпедо (Росія)н. Павло Махановский
Авангард (Росія)н. Роман Крикуненко
ХК Рязань (Росія)н. Тигран Манукян
Авангард (Росія)

Ак Барс (Казань)

Головний тренер: Зинэтула Хайдярович Білялетдінов

Прийшли
Пішли

ст. Владислав Подъяпольский
Металург Нк (Росія)ст. Станіслав Галімов
Торпедо (Росія)з. Андрій Марков
Монреаль Канадієнс (Канада)з. Зият Пайгин
Едмонтон Ойлерс (Канада)з. Дмитро Осипов
Брендон Уіт Кінгз (Канада)з. Міхал Йордан
Амур (Росія)з. Микита Лямкин
Металург Нк (Росія)з. Стефан Елліотт
 н. Андрій Караваєв
Металург Нк (Росія)н. В’ячеслав Солодухін
Салават Юлаєв ” (Росія)н. Антон Ландер
Едмонтон Ойлерс (Канада)н. Денис Хлистов
Завершення кар’єрин. Артур Тянулин
Оттава 67 (Канада)н. Євген Григоренко
Адмірал (Росія)н. Артем Міхєєв
Металург Нк (Росія)н. Максим Лазарєв
Торпедо (Росія)н. Іван Ємець
Металург Нк (Росія)н. Михайло Варнаков
Динамо М (Росія)н. Кирило Чибиряев
МХК Спартак (Росія)н. Микита Язьков
Металург Нк (Росія)н. Станіслав Галієв
Херші Бірс (США)н. Едуард Михайлов
Металург Нк (Росія)

Амур (Хабаровськ)

Головний тренер: Андрій Олексійович Мартем’янов

Прийшли
Пішли

ст. Євген Кисельов
Квебек Ремпартс (Канада)ст. Олександр Печурский
 з. Георгій Бердюков
Витязь (Росія)з. Олександр Елесин
Локомотив (Росія)з. Денис Кузьмін
Нафтохімік (Росія)з. Ілля Горохов
Завершення кар’єриз. Швиденко Дмитро
ХК Саров (Росія)з. Максим Кондратьєв
 з. Міхал Йордан
Ак Барс (Росія)з. Павло Медведєв
Торпедо (Росія)з. Микола Аверін
Локомотив (Росія)н. Антон Крисанов
 з. Павло Турбін
Автомобіліст (Росія)н. Віталій Попов
Автомобіліст (Росія)н. Олександр Федосєєв
Адірондак Тандер (США)н. Данило Романцев
 н. Олександр Фролов
Торпедо (Росія)н. Кирило Капустін
Локомотив (Росія)н. Олексій Закарлюкин
Челмет (Росія)н. Теэму Рамстедт
Слован (Словаччина)н. Артем Севанькаев
Трактор (Росія)н. Богдан Потєхін
Металург Мг (Росія)н. Валерій Бочкарьов
ТХК (Росія)н. Дмитро Клопів
Рубін (Росія)н. Ігор Величкин
Куньлунь Ред Стар (Китай)н. Марек Квапил
Комета Брно (Чехія)н. Олег Губин
Автомобіліст (Росія)н. Семен Бабинцев
Міст (Чехія)

Барис (Астана)

Головний тренер: Євген Геннадійович Корінців

Прийшли
Пішли

ст. Сергій Кудрявцев
Торпедо (Казахстан)ст. Віталій Колесник
 з. Олексій Маклюков
Динамо М (Росія)ст. Павло Полуектов
Торпедо (Казахстан)з. Володимир Гребенщиков
Іртиш (Казахстан)з. Кем Баркер
Слован (Словаччина)з. Георгій Дульнєв
Сариарка (Казахстан)н. Брендон Боченски
Завершення кар’єриз. Даррен Diez
Техас Старз (США)н. Дастін Бойд
Динамо М (Росія)з. Микита Клещенко
Красноярські Рисі (Росія)н. Іван Кучин
 н. Антон Сагадеев
Сариарка (Казахстан)н. Кирило Панюков
Су-Фолс Стэмпид (США)н. Артем Лихотников
Сариарка (Казахстан)н. Максим Худяков
Бейбарис (Казахстан)н. Дмитро Шевченко
Динамо Бш (Росія)н. Микита Іванов
 н. Костянтин Савенков
Арлан (Казахстан)н. Лінден Вей
Калгарі Флеймс (Канада)н. Павло Акользін
Арлан (Казахстан)

Витязь (Московська область)

Головний тренер: Валерій Геннадійович Бєлов

Прийшли
Пішли

ст. Михайло Бірюков
Торпедо (Росія)ст. Харрі Сятери
Флорида Пантерз (США)з. Войтех Мозик
Олбані Девілз (США)з. Георгій Бердюков
Амур (Росія)з. Михайло Орлов
ТХК (Росія)з. Максим Кудряшов
Динамо СПб (Росія)з. Ніклас Бурстрем
Шеллефтео (Швеція)з. Якуб Ержабек
Монреаль Канадієнс (Канада)з. Микола Павлов
Амурські Тигри (Росія)н. Олександр Степанов
 з. Юрій Паутов
Динамо СПб (Росія)н. Артем Чернов
Металург Нк (Росія)н. Олександр Денежкин
ХК Рязань (Росія)н. Циганов Дмитро
 н. Олександр Кулагін
Молот-Прикамьє (Росія)н. Дмитро Шитіков
 н. Артем Ворошило
ЦСКА (Росія)н. Маріо Кемпе
Арізона Койотс (США)н. Дмитро Сьомін
Торпедо (Росія)н. Миро Аалтонен
Торонто Мейпл Ліфс (Канада)н. Ессе Манкинен
КалПа (Фінляндія)н. Юрій Кокшаров
Лада (Росія)н. Петраков Іван
ХК Рязань (Росія)н. Яакко Риссанен
КалПа (Фінляндія)

Динамо М (Москва)

Головний тренер: Володимир Воробйов Анатолійович

Прийшли
Пішли

ст. Олександр Шарыченков
Югра ” (Росія)ст. Олександр Заливин
 з. Гліб Корягін
Лада (Росія)ст. Олександр Лазушин
Лада (Росія)з. Єгор Орлов
Югра ” (Росія)з. Олексій Маклюков
Барис (Казахстан)н. Дастін Бойд
Барис (Казахстан)з. Андрій Миронов
Колорадо Евеланш (США)н. Дмитро Казионов
Металург Мг (Росія)з. Мет Робінсон
ЦСКА (Росія)н. Ігор Игнатушкин
ХК Сочі (Росія)н. Олександр Кузнєцов
Спартак (Росія)н. Михайло Анісін
Сариарка (Казахстан)н. Олександр Рибаков
Трактор (Росія)н. Михайло Варнаков
Ак Барс (Росія)н. Олексій Сопін
Сибір (Росія)н. Микита Комарів
Динамо Мн (Білорусь)н. Олексій Цвєтков
ХК Сочі (Росія)н. Андрій Бірюков
 н. Ансель Галімов
Авангард (Росія)н. Федоров Артем
Салават Юлаєв ” (Росія)н. Денис Кокарев
Салават Юлаєв ” (Росія)н. Єгор Дугін
Торпедо (Росія)н. Ілля Шипів
Сибір (Росія)н. Кирило Пилипенко
Автомобіліст (Росія)н. Клим Костін
Сент-Луїс Блюз (США)н. Костянтин Горовиков
 н. Лукаш Кашпар
Слован (Словаччина)н. Максим Карпов
СКА (Росія)н. Микола Чебикін
СКА-Нева (Росія)н. Семен Кокуев
 

Динамо Мн (Мінськ)

Головний тренер: Горді Дуайер

Прийшли
Пішли

ст. Степан Горячевських
Арлан (Казахстан)ст. Бен Скрівенс
Салават Юлаєв ” (Росія)ст. Юнас Енрот
Сан-Дієго Галлс (США)ст. Кевін Лаланд
 з. Володимир Денисов
Трактор (Росія)з. Кирило Готовец
Манітоба Мкс (Канада)з. Роман Дюков
Адірондак Тандер (США)з. Лукаш Краичек
 н. Джастін Фонтейн
Бейкерсфілд Кондорс (США)з. Павло Казакевич
Юність-Мінськ (Білорусь)н. Дмитро Буйницький
Квебек Ремпартс (Канада)з. Роман Граборенко
Нафтохімік (Росія)н. Єгор Шарангович
Білорусь U20 (Білорусь)н. Аарон Палушай
Брюнес (Швеція)н. Куінтон Хауден
Вінніпег Джетс (Канада)н. Андрій Стась
Авангард (Росія)н. Шарль Лингле
Айсберен Берлін (Німеччина)н. Метт Еллісон
Металург Мг (Росія)н. Микита Комарів
Динамо М (Росія)н. Сергій Костіцин
Торпедо (Росія)н. Станіслав Лопачук
Нафтовик (Росія)н. Фредрік Петтерссон
Цюріх Лайонс (Швейцарія)

Динамо Р (Рига)

Головний тренер: Сандіс Озолиньш

Прийшли
Пішли

ст. Джастін Пітерс
Техас Старз (США)ст. Якуб Седлачек
Маунтфілд (Чехія)з. Карл Столлері
Нью-Джерсі Девілз (США)з. Екабс Редліхс
Завершення кар’єриз. Крістс Апситис
Курбадс (Латвія)з. Імантс Лещев
 з. Нериюс Алишаускас
Сариарка (Казахстан)з. Оскар Цибульскис
Маунтфілд (Чехія)з. Вільям Ренн
Торонто Марліс (Канада)з. Ральф Фрейбергс
 з. Ерік Шевченка
Юність-Мінськ (Білорусь)н. Каспарс Саулиетис
 н. Брендон Макміллан
Торпедо (Росія)н. Лаурис Дарзиньш
 н. Гатіс Грицинскіс
Лустенау (Австрія)н. Петро Щасливий
Металург Нк (Росія)н. Денні Крісто
Шарлотт Чекерс (США)н. Тім Сестіто
Завершення кар’єрин. Лукас Лессио
Еребру (Швеція)н. Філіп Толузаков
 н. Мікс Липсбергс
Ліон (Франція)н. Микита Евпалов
Сан-Хосе Барракуда (США)н. Оскар Батня
Кицбюэлер (Австрія)н. Ті Джей Гальярди
Нафтохімік (Росія)н. Юліан Мисюс
СК Рига (Латвія)

Йокерит (Гельсінкі)

Головний тренер: Юкка Ялонен

Прийшли
Пішли

ст. Каррі Рамо
Пеліканса (Фінляндія)ст. Ваутер Петерс
 ст. Юхо Ратилайнен
Йокипоят (Фінляндія)ст. Ріку Хеленіус
 з. Майк Ландин
Біль (Швейцарія)з. Артур Кулда
Куньлунь Ред Стар (Китай)з. Меттью Гілрой
Спартак (Росія)з. Віллі Лаюнен
Спартак (Росія)з. Ніко Нурмиканта
Киекко-Вантаа (Фінляндія)з. Драговини Яакола
ХВ71 (Швеція)з. Самі Леписте
Салават Юлаєв ” (Росія)з. Чарльз Дженовей
Лада (Росія)з. Томмі Кивисте
Автомобіліст (Росія)н. Атте Мякінен
Киекко-Вантаа (Фінляндія)н. Джон Норман
Торпедо (Росія)н. Джої Хишон
 н. Ніклас Йенсен
Нью-Йорк Рейнджерс ” (США)н. Миро Мякінен
Киекко-Вантаа (Фінляндія)н. Оллі Палола
Векше Лейкерс (Швеція)н. Сакари Салмінен
 н. Хенрі Іконен
Сірак’юз Кранч (США)н. Франк Гюмер
КалПа (Фінляндія)н. Ерік Эмбрих
Эссят (Фінляндія)н. Ээли Толванен
Су-Сіті Маскитирс (США)н. Юліус Рантаэскола
Киекко-Вантаа (Фінляндія)

Куньлунь Ред Стар (Пекін)

Головний тренер: Майк Кинэн

Прийшли
Пішли

ст. Олександр Скринник
СКА-Нева (Росія)ст. Андрій Макаров
Нафтохімік (Росія)ст. Георгій Бояршинов
Югра ” (Росія)з. Сергій Перетягін
Югра ” (Росія)ст. Дерек Дан
Університет Британської Колумбії (Канада)з. Томмі Тайми
Слован (Словаччина)ст. Магнус Хелльберг
Нью-Йорк Рейнджерс ” (США)з. Туукка Мянтюля
Мальме Редхокс (Швеція)з. Артур Кулда
Йокерит (Фінляндія)з. Янне Яласваара
 з. Брейден Джо
Вільний агентн. Вадим Перескоків
Пеліканса (Фінляндія)з. Владислав Мартинюк
Білорусь U20 (Білорусь)н. Дам’єн Флері
Лукко (Фінляндія)з. Джаред Ен
Бьербу (Швеція)н. Ігор Величкин
Амур (Росія)з. Джессі Блекер
Нюрнберг Айс Тайгерс (Німеччина)н. Йонас Энлунд
Сибір (Росія)з. Джефф Кинрейд
Нафтохімік (Росія)н. Лінус Виделль
Трактор (Росія)з. Євген Дубровін
Супутник (Росія)н. Макс Вярн
ХВ71 (Швеція)з. Євген Рибницький
Рубін (Росія)н. Мартін Бакош
Били Тигржи Ліберець (Чехія)з. Марек Дялога
Слован (Словаччина)н. Станіслав Альшевскій
Сариарка (Казахстан)з. Мікаель Там
Норфолк Эдмиралс (США)н. Томаш Марцинко
Оцеларжи Тршинец (Чехія)з. Нік Чи
Вільний агентн. Чад Рв
Нафтохімік (Росія)з. Микита Хлистів
Югра ” (Росія)н. Коллінз Шон
ХК Сочі (Росія)з. Павло Горобець
Білорусь U20 (Білорусь)н. Олександр Шибаєв
Супутник (Росія)н. Андреас Турессон
Мальме Редхоукс (Швеція)н. Андрій Костіцин
ХК Сочі (Росія)н. Брендон Вонг
Регенсбург (Німеччина)н. Брендон Дефазио
Техас Старз (США)н. Брендон Іп
Дюссельдорфер (Німеччина)н. Войтек Вольські
Металург Мг (Росія)н. Грег Сквайрз
Еребру (Швеція)н. Ітан Верек
Техас Старз (США)н. Кайл Чипчура
Слован (Словаччина)н. Коді Бредлі
Фюксе Дуйсбург (Німеччина)н. Костянтин Макаров
Нафтохімік (Росія)н. Кору Кейн
Оцеларжи Тршинец (Чехія)н. Люк Локхарт
Університет Британської Колумбії (Канада)н. Матіас Мюттюнен
КалПа (Фінляндія)н. Михайло Мокін
Супутник (Росія)н. Метт Фреттін
Стоктон Хіт (США)н. Рікард Йюнге
Нафтохімік (Росія)н. Сем Ху
Markham Роялс (Канада)

Лада (Тольятті)

Головний тренер: Артіс Аболс

Прийшли
Пішли

ст. Олександр Лазушин
Динамо М (Росія)ст. Ілля Єжов
Нафтохімік (Росія)ст. Антон Красоткіна
Локомотив (Росія)з. Олександр Большаков
Нафтовик (Росія)ст. Євген Іванніков
СКА (Росія)з. Олексій Волгін
Нафтохімік (Росія)з. Денис Єжов
Северсталь (Росія)з. Гліб Корягін
Динамо М (Росія)з. Дмитро Воробйов
Салават Юлаєв ” (Росія)з. Дмитро Синіцин
Спартак (Росія)з. Ілля Давидов
Попрад (Словаччина)з. Тейлор Аронсон
Нюрнберг Айс Тайгерс (Німеччина)з. Кирило Дяків
Аріада-НХ (Росія)н. Олександр Бумагін
Северсталь (Росія)з. Микита Жлоба
Металург Мг (Росія)н. Олександр Мокшанцев
Ноттінгем Пантерс (Великобританія)з. Чарльз Дженовей
Йокерит (Фінляндія)н. Андрій Іванов
ХК Сочі (Росія)н. Андрій Рукін
ХК Рязань (Росія)н. Антон Шенфельд
Металург Мг (Росія)н. Данило Жарков
Торпедо (Росія)н. Віктор Комаров
Спартак (Росія)н. Бабенко Єгор
Летбридж Харрікейнз (Канда)н. Максим Рибін
Северсталь (Росія)н. Ігор Скороходов
Металург Нк (Росія)н. Іржі Новотни
Трактор (Росія)н. Картер Ештон
Торпедо (Росія)н. Сергій Соїн
Салават Юлаєв ” (Росія)н. Юрій Кокшаров
Витязь (Росія)

Локомотив (Ярославль)

Головний тренер: Олексій Кудашов Миколайович

Прийшли
Пішли

з. Олександр Елесин
Амур (Росія)ст. Антон Красоткіна
Лада (Росія)н. Денис Алексєєв
Адмірал (Росія)з. Владислав Гавриков
СКА (Росія)н. Кирило Капустін
Амур (Росія)з. Михайло Пашнин
ЦСКА (Росія)з. Микола Аверін
Амур (Росія)н. Андрій Локтіонов
Лос-Анджелес Кінгз (США)н. Еміль Галімов
Нафтохімік (Росія)

Металург Мг (Магнітогорськ)

Головний тренер: Ілля Петрович Воробйов

Прийшли
Пішли

з. Денис Денисов
ЦСКА (Росія)з. Олексій Береглазов
Нью-Йорк Рейнджерс ” (США)з. Дмитро Шуленін
Торпедо (Росія)з. Віктор Антипин
Баффало Сэйбрз (США)з. Нік Шаус
Динамо Пардубіце (Чехія)з. Кріс Лі
 з. Микита Герасимов
Сармати (Росія)з. Микита Жлоба
Лада (Росія)н. Антон Шенфельд
Лада (Росія)н. Олександр Сьомін
 н. Дмитро Арсенюк
Рубін (Росія)н. Богдан Потєхін
Амур (Росія)н. Ігор Григоренко
Салават Юлаєв ” (Росія)н. Войтек Вольські
Куньлунь Ред Стар (Китай)н. Метт Еллісон
Динамо Мн (Білорусь)н. Даніс Заріпов
 н. Микита Бобряшов
Динамо Бш (Росія)н. Дмитро Казионов
Динамо М (Росія)н. Микита Сироткін
Зауралля (Росія)н. Томмі Сантала
Клотен (Швейцарія)

Нафтохімік (Нижньокамськ)

Головний тренер: Андрій Вікторович Назаров

Прийшли
Пішли

ст. Андрій Макаров
Куньлунь Ред Стар (Китай)ст. Андрій Карєєв
 ст. Ілля Єжов
Лада (Росія)ст. Віллі Колппанен
Règle (Швеція)з. Олексій Волгін
Лада (Росія)ст. Іван Касутін
Металург Нк (Росія)з. Владислав Арбузов
Нафтовик (Росія)з. Андрій Первышин
 з. Дамір Шарипзянов
Онтэрио Рейн (США)з. Денис Кузьмін
Амур (Росія)з. Михайло Чурляев
Аріада-НХ (Росія)з. Джефф Кинрейд
Куньлунь Ред Стар (Китай)з. Олег Пиганович
Вільний агентз. Євген Рясенский
 з. Роман Граборенко
Динамо Мн (Білорусь)з. Єгор Сорокін
Салават Юлаєв ” (Росія)н. Олександр Авцин
Северсталь (Росія)з. Іван Лекомцев
Югра ” (Росія)н. Олександр Торяник
Аріада-НХ (Росія)з. Кирило Лямін
Автомобіліст (Росія)н. Андрій Нестрашил
Кароліна Харрікейнз (США)з. Максим Березін
Авангард (Росія)н. Денис Ляпустин
Нафтовик (Росія)н. Геннадій Столяров
Торпедо (Росія)н. Євген Соловйов
Металург Нк (Росія)н. Жільбер Брюле
Трактор (Росія)н. Ілля Аркалов
Медвешчак (Хорватія)н. Ігор Бортніков
 н. Микола Жердєв
Торпедо (Росія)н. Ігор Полигалов
Трактор (Росія)н. Робін Ганзл
Литвинов (Чехія)н. Кирило Кабанов
Оскарсхамн (Швеція)н. Чад Рв
Куньлунь Ред Стар (Китай)н. Костянтин Макаров
Куньлунь Ред Стар (Китай)н. Еміль Галімов
Локомотив (Росія)н. Михайло Жуков
Торпедо (Росія)н. Микита Квартальнов
 н. Рікард Йюнге
Куньлунь Ред Стар (Китай)н. Сергій Коньков
Сибір (Росія)н. Ті Джей Гальярди
Динамо Р (Латвія)н. Едуард Гиматов
Салават Юлаєв ” (Росія)

Салават Юлаєв (Уфа)

Головний тренер: Эркка Вестерлунд

Прийшли
Пішли

ст. Андрій Карєєв
Металург Нк (Росія)ст. Андрій Гаврилов
 ст. Бен Скрівенс
Динамо Мн (Білорусь)ст. Андрій Литвинов
Металург Нк (Росія)з. Олексій Платонов
МХК Спартак (Росія)ст. Ніклас Сведберг
Міннесота Уайлд (США)з. Анатолій Єлізаров
Едмонтон Ойл Кінгз (Канада)з. Денис Бодров
Автомобіліст (Росія)з. Григорій Панін
ЦСКА (Росія)з. Дмитро Воробйов
Лада (Росія)з. Єгор Сорокін
Нафтохімік (Росія)з. Костянтин Корнєєв
Северсталь (Росія)з. Максим Осипов
Торпедо (Росія)з. Самі Леписте
Йокерит (Фінляндія)з. Філіп Ларсен
Ванкувер Кенакс (Канада)н. Олександр Нестеров
 н. Федоров Артем
Динамо М (Росія)н. Денис Паршин
Торпедо (Росія)н. Лукін Владислав
Трай-Сіті Амеріканс (США)н. Дмитро Макаров
Югра ” (Росія)н. В’ячеслав Солодухін
Ак Барс (Росія)н. Дмитро Мальцев
ХК Сочі (Росія)н. Георгій Бусарєв
Дизель (Росія)н. Дмитро Чорних
Спартак (Росія)н. Денис Кокарев
Динамо М (Росія)н. Ігор Григоренко
Металург Мг (Росія)н. Домінік Кубалик
Пльзень (Чехія)н. Кирило Примх
ЦСКА (Росія)н. Ілля Баранов
Динамо Бш (Росія)н. Михайло Воробйов
Філадельфія Флайєрс (США)н. Ілля Зубів
Авангард (Росія)н. Сергій Соїн
Лада (Росія)н. Йоонас Кемппайнен
Сибір (Росія)н. Томаш Мертл
Пльзень (Чехія)н. Едуард Гиматов
Нафтохімік (Росія)

“Северсталь” (Череповець)

Головний тренер: Олександр В’ячеславович Гулявцев

Прийшли
Пішли

ст. Сергій Магарилов
Єрмак (Росія)ст. Роман Смірягін
 ст. Юліус Гудачек
Еребру (Швеція)ст. Якуб Kovář
Автомобіліст (Росія)з. Валерій Васильєв
Автомобіліст (Росія)з. Андрій Шефер
ХК Сочі (Росія)з. Віталій Вишневський
Вільний агентз. Денис Єжов
Лада (Росія)з. Костянтин Корнєєв
Салават Юлаєв ” (Росія)з. Ілля Хохлов
ХК Сочі (Росія)з. Станіслав Калашников
Металург Нк (Росія)з. Клей Вілсон
 н. Олександр Бумагін
Лада (Росія)н. Олександр Авцин
Нафтохімік (Росія)н. Олександр Щербина
Сокіл (Росія)н. Арсеній Хацей
Спартак (Росія)н. Максим Рибін
Лада (Росія)н. Ігор Магогин
 н. Матей Странскі
Техас Старз (США)н. Петро Голик
Злін (Чехія)

Сибіру (Новосибірська область)

Головний тренер: Павло Володимирович Зубів

Прийшли
Пішли

ст. Едуард Рейзвіх
Нафтовик (Росія)ст. Денні Тейлор
Оттава Сенаторз (Канада)н. Александер Бергстрем
Карлскруна (Швеція)ст. Іван Минів
Адмірал (Росія)н. Олександр Шаров
Зірка (Росія)з. Георгій Мішарін
Автомобіліст (Росія)н. Олексій Сопін
Динамо М (Росія)н. Олексій Глухов
Спартак (Росія)н. Андрій Сігарєв
Адмірал (Росія)н. Олексій Скабелка
Нафтовик (Росія)н. В’ячеслав Основин
ЦСКА (Росія)н. Вадим Хлопотов
ЦСКА (Росія)н. Євген Новосьолов
Сармати (Росія)н. Володимир Бутузов
Адмірал (Росія)н. Гнат Земченко
Металург Нк (Росія)н. Євген Артюхін
 н. Ігор Левицький
ХК Сочі (Росія)н. Єгор Міловзоров
Автомобіліст (Росія)н. Ілля Шипів
Динамо М (Росія)н. Зак Бойчак
 н. Йонас Энлунд
Куньлунь Ред Стар (Китай)н. Йоонас Кемппайнен
Салават Юлаєв ” (Росія)н. Патрік Закриссон
Лугано (Швейцарія)н. Костянтин Окулов
ЦСКА (Росія)н. Сергій Барбашов
Адмірал (Росія)н. Максим Пустунів
ЦСКА (Росія)н. Сергій Коньков
Нафтохімік (Росія)н. Сергій Шумаков
ЦСКА (Росія)н. Станіслав Бутузов
Металург Нк (Росія)

СКА (Санкт-Петербург)

Головний тренер: Олег Валерійович Знарок

Прийшли
Пішли

з. Владислав Гавриков
Локомотив (Росія)ст. Євген Іванніков
Лада (Росія)з. Давид Рундблад
Цюріх Лайонс (Швейцарія)з. Дмитро Юдін
Спартак (Росія)н. Данила Квартальнов
ЦСКА (Росія)н. Олександр Хохлачев
Спартак (Росія)н. Максим Карпов
Динамо М (Росія)н. Вадим Шипачьов
Вегас Голден Найтс (США)н. Сергій Калінін
Торонто Мейпл Ліфс (Канада)н. Євген Дадонов
Флорида Пантерз (США)н. Стів Мозес
Рочестер Амеріканс (США)

Слован (Братислава)

Головний тренер: Мілош Ржига

Прийшли
Пішли

ст. Марек Мазанєц
Нешвілл Предаторз (США)ст. Баррі Браст
Фрібур-Готтерон (Швейцарія)ст. Якуб Штепанек
Лукко (Фінляндія)з. Матей Покірні
 ст. Ярослав Янус
Литвинов (Чехія)з. Нік Пластино
Амбрі-Піотта (Швейцарія)з. Іван Шварны
Кярпят (Фінляндія)з. Томаш Кундратек
Торпедо (Росія)з. Кем Баркер
Барис (Казахстан)н. Вацлав Недорост
Ческе Будейовіце (Чехія)з. Лукаш Козак
Мартін (Словаччина)н. Денис Петопрсты
 з. Томаш Ворачек
Млада-Болеслав (Чехія)н. Джефф Таффе
Амбрі-Піотта (Швейцарія)з. Томмі Тайми
Куньлунь Ред Стар (Китай)н. Джонатан Чичу
 н. Колбі Дженовей
Клотен (Швейцарія)н. Жига Еглич
Торпедо (Росія)н. Лукаш Кашпар
Динамо М (Росія)н. Кайл Чипчура
Куньлунь Ред Стар (Китай)н. Марек Гецл
Словаччина U20 (Словаччина)н. Томаш Зіго
Маунтфілд (Чехія)н. Марек Слобода
Ческе Будейовіце (Чехія)н. Томаш Кубалик
Спорт (Фінляндія)н. Міхал Ржепик
Спарта (Чехія)н. Теэму Рамстедт
Амур (Росія)н. Томаш Грнка
Пльзень (Чехія)н. Юрай Микуш
Оломоуц (Чехія)н. Ян Бухтеле
Спарта (Чехія)

Спартак (Москва)

Головний тренер: Вадим Сергійович Епанчинцев

Прийшли
Пішли

ст. Кирило Калінін
Тайфун (Росія)з. Віктор Балдаев
Торпедо (Росія)з. Олексій Пепеляєв
ХК Сочі (Росія)з. Меттью Гілрой
Йокерит (Фінляндія)з. Віллі Лаюнен
Йокерит (Фінляндія)з. Ярослав Дибленко
Нью-Джерсі Девілз (США)з. Дмитро Синіцин
Лада (Росія)н. Олександр Васильєв
Югра ” (Росія)з. Дмитро Юдін
СКА (Росія)н. Вадим Бердніков
 з. Євген Кулик
Югра ” (Росія)н. Кирило Смирнов
 з. Кирило Свиязов
Іжсталь (Росія)н. Костянтин Глазачев
 н. Олександр Дельнов
ТХК (Росія)н. Тім Степлтон
Olten (Швейцарія)н. Олександр Комаристов
Металург Нк (Росія)н. Олександр Кузнєцов
Динамо М (Росія)н. Олександр Хохлачев
СКА (Росія)н. Олексій Глухов
Сибір (Росія)н. Арсеній Хацей
Северсталь (Росія)н. Бен Максвелл
ХК Сочі (Росія)н. Вадим Шутов
ТХК (Росія)н. Віктор Комаров
Лада (Росія)н. Володимир Корольов
Іжсталь (Росія)н. Дмитро Чорних
Салават Юлаєв ” (Росія)н. Євген Орлов
Сариарка (Казахстан)н. Станіслав Чистов
Автомобіліст (Росія)

Торпедо (Нижній Новгород)

Головний тренер: Петеріс Скуадра

Прийшли
Пішли

ст. Іван Лисутин
Автомобіліст (Росія)ст. Ілля Проскуряков
Югра ” (Росія)ст. Станіслав Галімов
Ак Барс (Росія)ст. Михайло Бірюков
Витязь (Росія)з. Андрій Єрмаков
ЦСКА (Росія)з. Іван Вишневський
Трактор (Росія)з. Віктор Балдаев
Спартак (Росія)з. Ілля Колганов
Сокіл (Росія)з. Єгор Маленьких
Кулагер (Казахстан)з. Максим Осипов
Салават Юлаєв ” (Росія)з. Михайло Григор’єв
Авангард (Росія)з. Роман Дерлюк
 з. Микита Політов
МХК “Крила Рад” (Росія)з. Станіслав Егоршев
Автомобіліст (Росія)з. Павло Медведєв
Амур (Росія)з. Сем Лефквист
 з. Ренат Мамашев
ХК Сочі (Росія)н. Олександр Фролов
Амур (Росія)з. Тимур Фаткуллин
Металург Нк (Росія)н. Боббі Батлер
Мілуокі Эдмиралс (США)з. Томаш Кундратек
Слован (Словаччина)н. Брендон Макміллан
Динамо Р (Латвія)н. Геннадій Столяров
Нафтохімік (Росія)н. Владислав Богословський
 н. Денис Паршин
Салават Юлаєв ” (Росія)н. Данило Жарков
Лада (Росія)н. Єгор Дугін
Динамо М (Росія)н. Данило Ільїн
Югра ” (Росія)н. Жига Еглич
Слован (Словаччина)н. Джон Норман
Йокерит (Фінляндія)н. Максим Лазарєв
Ак Барс (Росія)н. Дмитро Сьомін
Витязь (Росія)н. Михайло Жуков
Нафтохімік (Росія)н. Картер Ештон
Лада (Росія)н. Сергій Костіцин
Динамо Мн (Білорусь)н. Максим Кицын
Адмірал (Росія)н. Сергій Смуров
ТХК (Росія)н. Микола Жердєв
Нафтохімік (Росія)н. Ян Муршак
ЦСКА (Росія)

Трактор (Челябінськ)

Головний тренер: Анвар Рафаїлович Гатиятулин

Прийшли
Пішли

з. Іван Вишневський
Торпедо (Росія)з. Володимир Денисов
Динамо Мн (Білорусь)з. Нік Бэйлен
Векше Лейкерс (Швеція)з. Микола Бєлов
Флорида Пантерз (США)н. Олександр Рибаков
Динамо М (Росія)н. Артем Севанькаев
Амур (Росія)н. Жільбер Брюле
Нафтохімік (Росія)н. Дерек Рой
Лінчепінг (Швеція)н. Ігор Полигалов
Нафтохімік (Росія)н. Дмитро Пестунов
Автомобіліст (Росія)н. Лінус Виделль
Куньлунь Ред Стар (Китай)н. Іржі Новотни
Лада (Росія)

ХК Сочі (Сочі)

Головний тренер: Сергій Олександрович Зубів

Прийшли
Пішли

ст. Петро Кочетков
Дизель (Росія)з. Олексій Пепеляєв
Спартак (Росія)з. Олександр Тітов
Металург Нк (Росія)з. Іван Вічок
 з. Андрій Шефер
Северсталь (Росія)з. Оскар Фантенберг
Лос-Анджелес Кінгз (США)з. Артем Мальцев
Рімускі Ошеаник (Канада)з. Ренат Мамашев
Торпедо (Росія)з. Ілля Хохлов
Северсталь (Росія)н. Олександр Мерескин
 з. Микита Щитів
Автомобіліст (Росія)н. Андре Петерссон
Авангард (Росія)з. Роман Таталин
ТХК (Росія)н. Андрій Костіцин
Куньлунь Ред Стар (Китай)н. Олексій Цвєтков
Динамо М (Росія)н. Бен Максвелл
Спартак (Росія)н. Андрій Іванов
Лада (Росія)н. Євген Стрибків
Югра ” (Росія)н. В’ячеслав Солодухін
Ак Барс (Росія)н. Ігор Игнатушкин
Динамо М (Росія)н. Данило Мироманов
Акаді-Батерст Титан (Канада)н. Ігор Левицький
Сибір (Росія)н. Дмитро Бойчук
ТХК (Росія)н. Ілля Крикунов
Автомобіліст (Росія)н. Дмитро Мальцев
Салават Юлаєв ” (Росія)н. Павло Медведєв
 н. Євген Лапенков
Югра ” (Росія)н. Кейсі Уэллман
Фрелунда (Швеція)н. Райан Гарбутт
Анахайм Дакс (США)н. Симон Энеруд
ХВ71 (Швеція)н. Коллінз Шон
Куньлунь Ред Стар (Китай)

ЦСКА (Москва)

Головний тренер: Ігор Валерійович Нікітін

Прийшли
Пішли

ст. Ларс Юханссон
Рокфорд Айсхогс (США)ст. Віктор Фаст
Векше Лейкерс (Швеція)з. Олексій Власкин
Автомобіліст (Росія)з. Олександр Кутузов
 з. Олексій Марченко
Торонто Мейпл Ліфс (Канада)з. Андрій Єрмаков
Торпедо (Росія)з. Єгор Квіток
ХК Рязань (Росія)з. Григорій Панін
Салават Юлаєв ” (Росія)з. Костянтин Беркутів
Мамонти Югри (Росія)з. Денис Денисов
Металург Мг (Росія)з. Марсель Ібрагімов
Вікторія Роялс (Канада)н. Артем Ворошило
Витязь (Росія)з. Михайло Пашнин
Локомотив (Росія)н. В’ячеслав Основин
Сибір (Росія)з. Мет Робінсон
Динамо М (Росія)н. Данила Квартальнов
СКА (Росія)з. Микита Задоров
Колорадо Евеланш (США)н. Дмитро Кугрышев
Авангард (Росія)з. Микита Нестеров
Монреаль Канадієнс (Канада)н. Іван Каштанів
Автомобіліст (Росія)н. Антон Бурдасов
Авангард (Росія)н. Максим Мамин
Флорида Пантерз (США)н. Вадим Хлопотов
Сибір (Росія)н. Семен Кошелєв
Авангард (Росія)н. Валерій Бочкарьов
ТХК (Росія)н. Стефан Да Коста
 н. Кирило Примх
Салават Юлаєв ” (Росія)н. Ян Муршак
Торпедо (Росія)н. Костянтин Окулов
Сибір (Росія)н. Максим Пустунів
Сибір (Росія)н. Михайло Григоренко
Колорадо Евеланш (США)н. Роман Любимов
Філадельфія Флайєрс (США)н. Сергій Шумаков
Сибір (Росія)

Югра (Ханти-Мансійськ)

Головний тренер: Ігор Володимирович Захаркін

Прийшли
Пішли

ст. Владислав Фокін
Попрад (Словаччина)ст. Олександр Шарыченков
Динамо М (Росія)ст. Ілля Проскуряков
Торпедо (Росія)ст. Георгій Бояршинов
Куньлунь Ред Стар (Китай)з. Дмитро Юшкевич
Алмаз (Росія)з. Євген Кулик
Спартак (Росія)з. Іван Лекомцев
Нафтохімік (Росія)з. Єгор Орлов
Динамо М (Росія)з. Ігор Гладун
Рубін (Росія)з. Микита Хлистів
Куньлунь Ред Стар (Китай)з. Кирило Меляков
Чайка (Росія)з. Яків Селезньов
 з. Мартін Штайнох
Маунтфілд (Чехія)н. Андрій Алексєєв
 з. Сергій Перетягін
Куньлунь Ред Стар (Китай)н. Євген Лапенков
ХК Сочі (Росія)н. Олександр Васильєв
Спартак (Росія)н. Ігор Фефелов
Металург Нк (Росія)н. Вели-Матті Савинайнен
Таппара (Фінляндія)н. Микита Двуреченский
 н. Данило Ільїн
Торпедо (Росія)н. Роман Людучин
 н. Джеремі Морін
Тусон Роадраннерс (США)н. Дмитро Макаров
Салават Юлаєв ” (Росія)н. Євген Стрибків
ХК Сочі (Росія)

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Залишити відповідь